Pyetje të shpeshta2022-01-11T22:34:14+00:00

DISA PYETJE TË SHPESHTA

Për më shumë informacion mund të na kontaktoni.

Kontakt

Nëse ende nuk keni qenë pjese e aktiviteteve apo projekteve te qendrës sonë rinore, atëherë këtu janë disa pyetje dhe përgjigje për ju.

A duhet të paguaj për të qenë pjesë e aktiviteteve?2022-01-12T00:07:06+00:00

Jo. Epoka e Re është një qendër rinore e cila nuk ofron asgjë kundrejt pagesës. Çdo gjë është falas për të rinjtë që janë pjesë e qendrës si aktivistë apo vullnetarë.

Sa vjeç duhet të jem për të marrë pjesë tek qendra?2022-01-12T00:49:20+00:00

Target grupi kryesor janë minimaturantët dhe gjimnazistët por ne varësi të aktivitetit, çdo i ri nga mosha 14 deri 29 vjeç mund të marri pjesë.

Where can I get support?2016-02-28T17:57:11+00:00

Fusce porta augue quis erat dignissim, id laoreet sapien pulvinar. Nullam blandit nisi ac nulla tempus, ultrices condimentum elit ultrices. Donec semper accumsan ligula, ut rutrum purus ultrices id. Aenean eleifend velit at nibh consectetur pretium. Vestibulum at justo quis ex venenatis aliquet. Ut porta, nunc sed venenatis maximus, lectus magna maximus dui, vel lobortis dui odio at ipsum. Curabitur nisl nisl, consequat in fermentum vitae, semper et dolor. Mauris cursus scelerisque dui et molestie. Vivamus sapien ex, aliquam sit amet libero non, auctor gravida nibh.

Are there any recurring fees?2016-02-28T00:31:42+00:00

Nullam feugiat eleifend felis eu aliquam. Etiam bibendum, ante nec efficitur lacinia, lectus eros laoreet lectus, sit amet ultricies magna mi vel felis. Quisque ut varius arcu. Praesent efficitur, nisi at imperdiet luctus, tellus dui dignissim purus, et aliquam diam metus ac velit. Mauris aliquet rutrum mauris, ac tempus arcu eleifend sit amet. Integer at lacinia turpis. Morbi vehicula justo at velit facilisis, ac dictum quam sodales. In hac habitasse platea dictumst.

Nunc finibus, magna sed laoreet malesuada, risus libero iaculis tellus, ac consequat enim nunc sed metus. Cras a condimentum elit, vel convallis tellus. Sed mauris mi, sollicitudin eu tellus ut, efficitur scelerisque justo. Fusce id nibh ut sapien egestas consectetur sed nec arcu. Aliquam et orci nec nulla pellentesque varius. Sed mi mauris, ultricies eu pharetra eget, tincidunt eu enim. Pellentesque convallis dolor nisl.

What is included with my purchase of Avada?2016-02-28T00:29:55+00:00

Nunc euismod lobortis massa, id sollicitudin augue auctor vel. Integer ornare sollicitudin turpis vitae vestibulum. Curabitur faucibus ullamcorper lorem sed egestas. Pellentesque laoreet auctor eros, et consectetur eros auctor eget. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tortor nisi, egestas eget molestie tincidunt, tempus sed justo. Vestibulum ultricies auctor varius. Fusce consequat tincidunt dui, ac adipiscing turpis adipiscing pulvinar. Aliquam erat volutpat. Vivamus eleifend rhoncus nulla in laoreet.

  • Published On: January 19th, 2016
  • Published On: January 19th, 2016
  • Published On: January 19th, 2016
  • Published On: January 19th, 2016
  • Published On: January 19th, 2016
Go to Top